XV Spotkanie Roczne Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków

  • Autor: Jan M. Krawczyk
  • /
  • Dodano: 31.05.2019
  • /
  • Kategoria: Z życia Klubu
  • /

Zbliża się czas kolejnego Spotkania Rocznego. Klubowe XV już spotkanie zatytułowaliśmy - " Polscy Producenci, Polscy Kolekcjonerzy "  Tym razem odbędzie się ono poza Warszawą w miejscu pewnie nie tak prestiżowym jak stołeczne hotele, ale z wielu względów może okazać się ono bardziej pro-klubowe. Chcemy, aby tym razem było przedstawione jak najwięcej  tego co dzieje się na naszym krajowym rynku producentów zegarków, ale też  aby nasi klubowi kolekcjonerzy mogli zaprezentować swoje zbiory i opowiedzieć o nich. Nie znaczy to,  że nie będzie firm innych jak polskie. Będą.
 
Termin spotkania - sobota,  8  czerwca 2019r.  Ale, w  piątek wieczorem dla chętnych którzy się pojawią wcześniej zorganizujemy  spotkanie nieformalne. Sobota, to spotkanie  formalne.  Jeśli ktoś będzie chciał zostać do niedzieli, to nie będzie z tym problemu. 
 
Miejsce, to duży obiekt hotelowo - restauracyjny "Karczma pod Bażantem" w odległości około 25-30 km od Warszawy przy starej trasie na Poznań. Będziemy mieli do dyspozycji klimatyzowaną salę konferencyjną z pełną infrastrukturą audio-video, a przed salą bardzo dużą powierzchnię  dla wystawców. Ta część obiektu będzie tylko dla uczestników naszego spotkania.

Partnerzy spotkania:  
Horologium.pl, SPiRZ, AuroChronos, Dystrybutor zegarków Emile Chouriet, Victorinox Poland, Brand Watches-Junghans, But w Butonierce, Wrzeciono Czasu, Syta 93, Pracownia Czasu, Lexus Warszawa-Wola