Passion for Watches

  • Autor: Katarzyna Pajkowska
  • /
  • Dodano: 7.05.2017
  • /
  • Kategoria: Z życia Klubu
  • /

Z wielką przyjemnością informujemy, że wszystkie szczegóły zostały już dopięte i nowe cykliczne wydarzenie w naszym kalendarzu rusza już w przeszły weekend.

W dniach 13-14 Maja 2017 w Ptak Warsaw EXPO rusza zupełnie nowa aktywność klubu pod nazwą Passion for Watches 2017.

Passion for Watches 2017 to pierwsze tego typu targi luksusowych zegarków w Polsce. Na przestrzeni ponad 300 m2 będzie można obcować z zegarkami znakomitych manufaktur, porozmawiać z kolekcjonerami i pasjonatami, wziąć udział w warsztatach i, po prostu, miło spędzić czas w gronie ludzi dzielących wspólne pasje.

Targi będą połączone z IV edycją Oldtimer Warsaw Show – wystawą i aukcją starych samochodów. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 1000 zabytkowych pojazdów i odwiedziło ją około 28 000 osób z Polski i zagranicy. Oldtimer Warsaw Show to profesjonalnie przygotowywana, największa tego typu impreza w Polsce, podczas której zaprezentowane zostaną zabytkowe samochody i motocykle począwszy od tych z przełomu XIX i XX wieku, a na klasykach motoryzacji z lat 70-tych i 80-tych kończąc.

Strefa Passion for Watches to profesjonalnie przygotowana przez KMZiZ strefa zegarkowa, a wśród wystawców znaleźli się między innymi: Balticus Watches, Glycine, Junghans, Chrono Online, Victorinox oraz Frederique Constant.

Oprócz wyżej wymienionych wystawców na miejscu będą też mieli swoje stoiska zegarmistrzowie, znany klubowiczom strapmaker Jakub Filip Szymaniak oraz pasjonaci zegarów rocznych i „atmosów” na czele z Marianem Faraliszem, którzy przygotowują wystawę najciekawszych i najstarszych egzemplarzy zegarów rocznych z różnych fabryk i manufaktur.

Passion for Watches odbędą się przy targach starych samochodów, czyli nie będzie to wydarzenie tylko dla klubowiczów. W związku z tym nie jest prowadzona żadna lista i zapisy, a Klubowicze chcący wziąć udział w wydarzeniu, proszeni są o zakup biletów za pośrednictwem strony Warsaw Oldtimer Show :

http://oldtimerwarsaw.com/passion-for-watches/

oraz ebilet.pl

https://www.ebilet.pl/biznes/targi/oldtimer-show/

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami majowego weekendu i wzięcia udziału w pierwszej takiej imprezie w Polsce.