Targi Passion for Watches. Część 1.

  • Autor: Jan M. Krawczyk
  • /
  • Dodano: 15.05.2017
  • /
  • Kategoria: Z życia Klubu
  • /

W minioną niedzielę zakończyła się pierwsza edycja targów Passion For Watches.

Były to pierwsze w Polsce tak duże targi zegarków. Ich pomysłodawcą i organizatorem był Klub Miłośników Zegarów i Zegarków, a odbyły się one równolegle z Targami i Aukcją Samochodów Zabytkowych, w dniach 13 - 14 maja, w Ptak Warsaw EXPO.

Na przestrzeni ponad 300 m2 było można obcować z zegarkami znakomitych firm (między innymi Glycine, Areowatch, Balticus Watches, Epos, Schaumburg Watch, ORIS, Frederique Constant, Ice-Watch, Wenger, Vratislavia Conceptum, Victorinox) i ich sprzedawcami (Chrono online, Janeba Time, Jubiler art, Timeandpassion.pl), a także m. in. odwiedzić stoisko autorskie Jakuba Filipa Szymaniaka.

Nie zabrakło też czasu i miejsca żeby porozmawiać z kolekcjonerami i pasjonatami, wziąć udział w warsztatach, a także odwiedzić stoiska partnerów (Prudential, Meble KLER, Vasro Vie, MARKfilm, Dekorujsam.pl).

Doskonale przygotowana i prowadzona impreza cieszyła się dużą popularnością, szczególnie, że przy okazji można było zobaczyć zabytkowe samochody i motocykle, począwszy od tych z przełomu XIX i XX wieku, a na klasykach motoryzacji z lat 70-tych i 80-tych kończąc.

Po zakończeniu, na klubowym forum można było przeczytać jedynie pozytywne komentarze, pochwały skierowane do organizatorów, podziękowania i prośby, by podtrzymać cykliczność tego wydarzenia.

Dzięki uprzejmości Bartosza Marciniaka, możemy zaprezentować pierwszą fotorelację.

Eugeniusz Szwed oraz Aleksandra Dworska - osoby bez których targi by się nie odbyły

Wieczorem już po godzinie 19:00 miały miejsce, koncert oraz wręczenie dyplomów i poduszek z logo Klubu przedstawicielom firm obecnych w naszej strefie.

Już wkrótce kolejna fotorelacja z targów.