Baselworld 2018 - I.N.O.X. CARBON LIMITED EDITION

  • Autor: Na podstawie materiałów prasowych opracowała Katarzyna Pajkowska
  • /
  • Dodano: 8.02.2018
  • /

                                                                     I.N.O.X. CARBON LIMITED EDITION

                                                           WYTRZYMAŁY. PRZYKUWAJĄCY UWAGĘ. LEKKI.

                                                                                 

Matowa koperta, tarcza khaki inspirowana stylem moro, czas wojskowy wydrukowany na czerwono pod szafirowym szkłem stanowią charakterystyczne elementy nowego zegarka z kolekcji I.N.O.X.

Materiał, z którego został wykonany nowy zegarek I.N.O.X. Carbon Limited Edition jest o 50% lżejszy i 5 razy mocniejszy od stali. Koperta o średnicy 43 mm została wykonana z włókna węglowego, co wzmacnia jej odporność na zarysowania.

Pomarańcz – kolor determinacji i sukcesu

International Safety Orange jest kolorem używanym w przemysle lotniczym, do ustawiania obiektów z dala od otoczenia i sprawiania by były bardziej widoczne. Kolor znany jest nam przede wszystkim z dziedziny astronautyki i inżynierii.

Używany przez NASA jako kolor kombinezonów kosmicznych, pokrywał kadłub pierwszego samolotu ponaddźwiękowego i nierozerwalnie wiąże się z krajobrazem San Francisco jako kolor słynnego mostu Golden Gate. Teraz kolor ten staje się nieodłącznym elementem wyjątkowego I.N.O.X. Carbon Limited Edition. Bransoleta wykonana jest z linki paracordowej plecionej z wielu włókien, co pozwala na jej wykorzystanie w wielu awaryjnych sytuacjach.

Ochronny protektor zapobiega zarysowaniom koperty, a dołączona dodatkowo latarka z łatwością oświetli drogę i poprowadzi w ciemnościach, może także zaalarmować o niebezpiecznej sytuacji.  

I.N.O.X. Carbon jest elementem dwóch limitowanych serii, dzięki czemu wygląd zegarka można dostosować do własnych upodobań i charakteru. Całość kolekcji liczy 1200 egzemplarzy, z czego 1000 sztuk zegarka występuje w zestawie z dodatkowym paskiem kauczukowym w kolorze khaki, a 200 sztuk, dostępnych w salonach stacjonarnych Victorinox, wyprodukowano z dodatkowym paskiem z kauczuku w kolorze pomarańczowym.

Do zegarka otrzymamy także odporne na wstrząsy pudełko, ekskluzywny szwajcarski scyzoryk Spartan w barwach ochronnych, dodatkowym, kauczukowym paskiem i protektorem na kopertę z wymienną latarką. Dostępność na rynku: marzec 2018r.