Firmowy sklep Victorinox w nowej odsłonie

  • Autor: Na podstawie materiałów prasowych - Katarzyna Pajkowska
  • /
  • Dodano: 24.04.2018
  • /
  • Kategoria: Nowości
  • /

19 kwietnia 2018 roku przyjaciel Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków a przede wszystkim producent legendarnych, szwajcarskich scyzoryków - Victorinox zaprezentował odnowiony salon sprzedaży znajdujący się przy ulicy Ptasiej.

Już kilka lat temu otworzono pierwszy w Polsce showroom Szwajcarskiego producenta. Salon przy ul. Komitetu Obrony Robotników 62 (dawniej ul. 17 Stycznia), dobrze znany jest nie tylko uczestnikom spotkań KMZiZ, ale również klientom i miłośnikom marki.

Teraz z kolei drugi oficjalny salon sprzedaży w stolicy przeszedł gruntowny remont i zyskał nowy design, a nowoczesne i minimalistyczne wnętrze, nawiązuje do firmowych salonów marki zlokalizowanych na całym świecie. Dla wszystkich miłośników i entuzjastów marki w salonie dostępne są produkty z portfolio Victorinox- wysokiej klasy noże i akcesoria kuchenne, zegarki, torby podróżne oraz perfumy.

Goście zaproszeni na tę wyjątkową okazję mogli liczyć na wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie na ten dzień. Zegarek I.N.O.X. kolejny raz mógł udowodnić swoją niezawodność - tym razem poddano go testowi ciśnieniowemu. Gwoździem programu była możliwość złożenia własnego scyzoryka, na maszynie montażowej, sprowadzonej z fabryki szwajcarskiego producenta z Ibach. Możliwość personalizowania złożonych scyzoryków zapewniła firma Gravograpgh.

Dodatkową atrakcją dla gości był także pokaz przygotowany przez ultramaratończyka i pasjonata biegania, Mikołaja Kowalskiego-Barysznikowa. Uczestnik Kilimandżaro Extreme Marathon, najwyżej rozgrywanego maratonu na świecie i chorwackiego Istria 100, na przykładzie walizki Vx Touring Carry-On, opowiedział o tym, co należy zabrać ze sobą na bieg długodystansowy i jak przygotować swoje ciało na taki wysiłek. Sportowiec zachęcił także do wzięcia udziału i kibicowania w ORLEN Warsaw Marathon 2018, którego Victorinox był oficjalnym Partnerem w zakresie pomiaru czasu. Finał biegu odbył się w niedzielę, 22 kwietnia.