Spotkanie Roczne Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków - Fotorelacja. Część 3

  • Autor: Katarzyna Pajkowska / Jan M. Krawczyk
  • /
  • Dodano: 14.06.2017
  • /
  • Kategoria: Z życia Klubu
  • /

To już ostatnia część naszej fotorelacji z 13 rocznego spotkania klubowego.

Na zakończenie spotkania wręczono klubowe wyróżnienia „Wskazówka”, za wkład i pomoc w różnych inicjatywach i przedsięwzięciach wspierających rozwój zegarmistrzostwa. Katarzyna Pajkowska otrzymała wyróżnienie za współorganizowanie warsztatów dla przedszkolaków oraz pracę na rzecz Stowarzyszenia KMZiZ, Romuald Kociuba za współorganizowanie warsztatów dla przedszkolaków i bezinteresowną pomoc w organizowaniu klubowych warsztatów zegarmistrzowskich, Jan Krawczyk za całokształt współpracy z Klubem, Damian Roncoszek za szerzenie historii i wiedzy zegarmistrzowskiej wśród mieszkańców Górnego Śląska oraz współudział w przygotowaniu warsztatów zegarmistrzowskich, Eugeniusz Szwed za organizację pierwszej edycji targów Passion for Watches oraz Piotr Tarantowicz za długoletnią działalność forumową w dziale zegary, za bycie najlepszą "dobrą duszą" forum oraz bezinteresowne upowszechnianie historycznego tła związanego z zegarami.

W tym roku bardziej postawiono na swobodę i czas do obcowania z zegarkami. Wydłużone przerwy i dobrze zaaranżowana część wystawowa, pozwalały swobodnie cieszyć się czasomierzami, rozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za kierunek rozwoju manufaktur, spotkać z kolegami i zwyczajnie, dobrze spędzić czas.

Dla nas było to długo wyczekiwane wydarzenie. Zaproszone manufaktury pokazały się z najlepszej strony i w ciekawy sposób prezentowały swoje miejsce w Świecie zegarmistrzowskim. Klubowi koledzy zarażali pasją i, prezentując swoje imponujące kolekcje, pokazali że ciężką pracą i doświadczeniem można zbudować coś wielkiego. Zaproszeni goście dopisali, atmosfera była świetna. Oby więcej takich inicjatyw.

Zapraszamy na kmziz.pl oraz przyszłoroczne spotkanie w 2018 roku.